meta

Jaanipäeva eri

Kaluriküla jaanipäevale 24. juunil sõidutab Pärnu Cruisesi uus lõbusõidulaev MS Kuha
Sõidud algavad Vallikäärust ja viivad Teid otse peopaika- Kalurikülla, kus jagub tegevust kõigile! Esineb ansambel KARAVAN
Jaanipäevalisele, kes saabuvad Kalurikülla MS Kuha pardalt on sissepääs tasuta. (tavahind 15 eurot inimene)

Sõidud algavad kell 16:30 ja väljuvad orienteeruvalt iga 1h tagant.
Hinnad täiskasvanu 12 eurot, laps 7 eurot (kuni 12 aastased k.a) ja väikelaps tasuta (kuni 2 aastased k.a)

Broneeri oma seltskonnale kohad telefoni või e-maili teel: +372 563 73 153,  lobusoitou@gmail.com

NB! Iga järgmine liin peale kella 16:30 pannakse siis käima kui esimene liin on täis.Kohtade broneerimine telefoni teel ja tasumine kohapeal sularahas. Palun ole kohal 15 min enne laeva väljumist. Hilinejate piletid müüakse edasi elavas järjekorras.

Pärnumaa suurim jaanipidu, kus esineb ansambel Karavan ja õhtu kulmineerub kauni päikeseloojanguga suure jaanilõkkega jõekalda.
Tõelise jaaniõhtu ja mõnusalt sõbraliku kogukonna tunde saad kätte Pärnu Kaluriküla jaanipäeval 24. juunil, kus tõesti on tegevust ja mõnusat ajaveetmist kõigile. Siin, õhtujuhi saatel saad osa lõbusatest jaanimängudest, kus osa võtta saab kogu perekond.
Kaluriküla seisab selle eest, et tantsulõvide õhtu kestaks varajaste hommikutundideni, keda tantsitab DJ. Tempo kiireneb, diskokera ja lavaefektid kruvivad lõbusust nii, et see oleks üks unustamatu suveöö.
Lõbusat võistlusmomenti lisab härjasõit, kus püsima jäävad vaid nutikamad.
Wild West Shooting Gallery pakub võistlusmomenti neile, kes soovivad kauboi moodi õhkrelvast täpsust lasta.

Kõige väiksemaid lõbustab batuut, mänguväljak, meisterdamise õpitoad ja kaluriküla maskott Kõuts ja suur maa-ala. Sadamakailt saavad püüda kõik lapsed koos vanematega kala.

Toiduelamused garanteerime kõigile kala- ja šašlõki sõpradele. Sadamakohviku lõbus baari kommuun seisab hea selle eest, et kokteiliklaasid saaksid täidetud meelepärasega.

Sõida kohale lõbusõidulaeva Kuhaga ja veeda unustamatu suveöö Kalurikülas!

 

Helista
Juhised